پیشنهادهایی برای رییس مرکز نظارت صداوسیما بودم :

1- اکنون برای نظارت بر صداوسیما بخشهای مختلفی متناظر با معانتهای تولیدی در مرکز نظارت برقرار است و محتوای تولید شده نظارت بعد از پخش و روندپژوهی میشود اما برای معاونت فضای مجازی چنین اقدامی بصورت کامل انجام نمیشود . 
واحدفضای مجازی بیشتر به سایتها و شبکه های اجتماعی میپردازد در حالیکه معاونت فضای مجازی بیشتر اقداماتش به مثابه یک معاونت تولیدی ، تهیه آثار کوتاه و انتشار آن در کانالهایی است که مرکز نظارت حتی نام آنها را هم نمی داند. همینطور اپراتورهای IPTV که بدلیل نوع قرارداد آنها و شراکت سازمان در برندهای مذکور شایسته نظارت هستند .لذا پیشنهاد میشود واحد نظارت محتوایی بر معاونت فضای مجازی متناسب شود.

2-  در اختیار گذاشتن اطلاعات هر شبکه برای خودش در لایه TPS ها و ایجاددسترسی به سامانه ثبت خطاها

3- امتیاز بندی خطاهای ثبت شده که منجر به تعیین رتبه درد هر زمینه شود.

4- تلفیق سامانه نظارت با سامانه بازار محتوا یا تبادل داده بین آن دو

5- فیلد خلاصه فیلم در سامانه نظارت تکمیل و در تلوبیون و بازار محتوا استفاده شود.

6- راه اندازی سامانه ای برای سازماندهی و اخذ نظرات و ارزیابی برنامه های صداوسیما توسط گروه های خاص مانند انجمن های دانشجویی ، NGO های مرتبط ، واحدهای رسانه ای خارج سازمان و .

معاون فضای مجازی صدا و سیما

اگر رییس صندوق بازنشستگی صدا و سیما بودم

اگر رییس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی بودم

اگر رییس مرکز نظارت صداوسیما بودم چکار میگردم

نظارت ,های ,سامانه ,مجازی ,مرکز ,معاونت ,مرکز نظارت ,معاونت فضای ,فضای مجازی ,مجازی بیشتر ,بازار محتوا ,مرکز نظارت صداوسیما
مشخصات
آخرین جستجو ها